Zarezerwuj
Tło bannera

Karta rabatowa

Karta rabatowa

Karta Thermaleo przeznaczona jest dla klientów Grupy Uzdrowisko Szczawnica & Thermaleo. Jest to karta rabatowa, która umożliwia korzystanie, podczas pobytu w Szczawnicy, ze specjalnej oferty upustowej. Goście otrzymują bezpłatną Kartę wraz z regulaminem jej użytkowania w chwili rozpoczęcia pobytu w Hotelach, Willach lub Sanatoriach należących do Grupy Uzdrowisko Szczawnica & Thermaleo. Karta jest ważna do końca pobytu.
Zapraszamy do korzystania z dostępnych upustów i atrakcji.

-10% Cafe Helenka

Wyśmienita Kuchnia międzynarodowa w połączeniu z wielokulturowym stylem oraz tradycją i elegancją Pienin. Kawa i desery przez wielu uważane za najlepsze w Szczawnicy. Wyjątkowe miejsce tuż przy Pijalni wód mineralnych w samym centrum Uzdrowiska. To miejsce trzeba odwiedzić.

Plac Dietla 1 – Szczawnica
www.cafehelenka.pl

-10% Cafe Helenka

-10% Restauracja Bohema w Willi Marta

Tradycyjne dania kuchni polskiej oraz najlepsze dania kuchni regionalnej. Aby poczuć smak i klimat przedwojennej Szczawnicy musicie odwiedzić Restaurację Bohema mieszczącą się w zabytkowej Willi Marta. W sezonie letnim serwują tu także pyszne lody.

ul. Główna 30 – Szczawnica
www.willamarta.pl

-10% Restauracja Bohema w Willi Marta

-10% Restauracja i bar Modrzewie Park Hotel

Kuchnia międzynarodowa i polska w nowoczesnym wydaniu fine dining. Luksusowe smaki w pięciogwiazdkowym, butikowym Modrzewie Park Hotel. A do tego wyjątkowe alkohole i koktajle podane w klimatycznym Le Bar urządzonym w stylu Art Deco.

Park Górny 2 – Szczawnica
www.mparkhotel.pl

-10% Restauracja i bar Modrzewie Park Hotel

-10% Bar w Hotelu Nawigator

Nowoczesne i przytulne wnętrza Baru w Hotelu Nawigator zachęcają do delektowania się kawą, koktajlami a także alkoholami z bogatej karty menu. W sezonie letnim można tu także skorzystać z relaksu na tarasie z widokiem na góry.

ul. Zdrojowa 28 – Szczawnica
www.szczawnicanawigator.pl

-10% Bar w Hotelu Nawigator

-10% Jazz Bar w Dworku Gościnnym

Nieszablonowe połączenia nowoczesnych smaków to wizytówka Szefa Kuchni Jazz Baru. Klubowa atmosfera zachęca także do skosztowania trunków z bogatej karty napoi i alkoholi. Latem dostępne są stoliki i leżaki na zewnątrz – wśród zdrojowego parku. Jazz Bar mieści się w budynku Dworku Gościnnego.

Park Górny 7 – Szczawnica
www.dworekgoscinny.pl

-10% Jazz Bar w Dworku Gościnnym

-10% Stadnina Koni Rajd

Niezwykle urokliwe miejsce prowadzone przez ludzi z pasją do koni. W Stadninie Koni Rajd możesz spróbować jazdy konnej, wziąć udział w jedno lub kilkudniowych rajdach, lub letnich oraz zimowych kuligach. W stadninie znajduje się także góralska wiata zachęcająca do organizacji przyjęć z menu grillowym.

Biała Woda 12A – Jaworki
www.stadninarajd.pl

 -10% Stadnina Koni Rajd

-10% Zabiegi w Inhalatorium

Sanatorium Inhalatorium to miejsce, gdzie skorzystać możecie z wiedzy i praktyki specjalistów od zdrowia. Inhalatorium oferuje zabiegi z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii, krioterapii, a także inhalacje celkowe. Specjalizuje się w leczeniu chorób układu oddechowego oraz alergii.

Park Górny 2 – Szczawnica
www.uzdrowiskoszczawnica.pl

-10% Zabiegi w Inhalatorium

Regulamin

  1. Karta rabatowa jest ważna od momentu zameldowania (rozpoczęcia pobytu) do momentu wymeldowania (zakończenia pobytu) Gościa.
  2. Karta jest wydawana bezpłatnie dla Gości obiektów Grupy Thermaleo korzystających ze szczególnych pakietów.
  3. Kartę wraz z regulaminem i ofertą zniżek wydaje pracownik recepcji lub osoba do tego uprawniona.
  4. Karta jest indywidualna i nie można udostępniać jej osobom trzecim.
  5. Warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie karty w miejscu, w którym chcemy skorzystać ze zniżki pracownikowi miejsca przed wystawieniem rachunku.
  6. Pracownik ma prawo poprosić o okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość posiadacza karty.
  7. Oferty karty nie można łączyć z żadną inną promocją lub bonifikatą dostępną w miejscu objętym kartą rabatową.
  8. Kwota udzielonego rabatu nie może być wymieniona na gotówkę.
  9. Zniżka na zabiegi w Inhalatorium nie dotyczy kuracjuszy obiektów Papiernik i Inhalatorium.

Oferty specjalne

Przygotowane z myślą o tobie Zobacz wszystkie oferty
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij