Zarezerwuj
12 Tenorów i Ona - niezwykły koncert symfoniczny w Szczawnicy!

12 Tenorów i Ona - niezwykły koncert symfoniczny w Szczawnicy!

  • Dworek Gościnny
  • 15.12 Data
  • 18:00 Godzina

Już 15 grudnia zapraszamy do Sali Głównej Dworku Gościnnego na koncert solistki Oksany Karayim w towrzystwie 12 tenorów. Nie możecie tego przegapić!

12 TENORÓW I ONA SYMFONICZNIE - zapraszamy Państwa na niezapomniany spektakl, w którym biorą udział tenorzy oraz zjawiskowa wokalistka - Oksana Karayim - solistka światowych scen, laureatka międzynarodowych konkursów obdarzona jedynym w swoim rodzaju wokalem. 12 tenorów to międzynarodowa grupa wokalna, której koncerty charakteryzuje wirtuozeria połączona z humorem. Wyszukane układy choreograficzne oraz oraz potęga wokalu solistów obdarzonych naturalnie pięknie brzmiącymi głosami rozpalą każdą publiczność do czerwoności a bisom nie ma końca. Wszyscy członkowie Grupy są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych, solistami oraz doskonale wyszkolonymi aktorami i tancerzami. W mistrzowski sposób łączą na scenie zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. Na scenie towarzyszy im Grand Royal Orchestra pod dyr. niezrównanego Maestro - Tarrasso Martyn.

12 TENORÓW I ONA SYMFONICZNIE - SHOW KONCERT - to przekrój światowej klasy artystów gwarantujący najwyższy poziom wykonawczy, który nie ma sobie równych na światowym rynku Show Business'u

W Dworku Gościnnym w Szczawnicy będziemy mogli podziwiać ich 15 grudnia 2021 o godzinie 18:00

Bilety do nabycia: kliknij tutaj

Kup bilet
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij