Zarezerwuj
Wystawa - Kraina feerii barw Anny Tylki

Wystawa - Kraina feerii barw Anny Tylki

  • Pijalnia Wód

Od 1 lipca do końca sierpnia w Pijalni Wód w Szczawnicy można oglądać wystawę malarstwa pt. „Kraina feerii barw Anny Tylki”.

Prace z wystawy można nabyć podczas jej trwania. Ekspozycję można zwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Pijalni od 9-20.

Zapraszamy do Galerii Wód Mineralnych mieszczącej się tuż nad Pijalnią Wód Mineralnych Plac Dietla 7, Szczawnica

Zapraszamy na wystawę prac Anny Tylki, malarki urodzonej w Krakowie od lat mieszkającej i tworzącej w Rabce-Zdroju. Autorka barwnymi kreacjami malarskimi inspirowanymi światem przyrody wprowadzi nas w atmosferę baśni. Tak mówi o swojej twórczości: malowanie jest dla mnie pasją, formą odpoczynku, próbą wyrażania na płótnie swojej wyobraźni. Jest to czas innego wymiaru. Lubię malować fantazje, rajskie ogrody, motyle, ptaki, postacie, a wszystko w intensywnych barwach, dzięki czemu powstaje magiczny baśniowy świat. Chciałabym, aby moje prace skłaniały do refleksji, wydobywały przyjemne emocje, pozytywnie nastrajały.

Serdecznie zapraszamy!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij