Zarezerwuj
Stok Narciarski Czorsztyn Ski

Stok Narciarski Czorsztyn Ski

Czorsztyn Ski to idealne miejsce do spędzania urlopów sposób aktywny, jeżdżąc na nartach lub snowboardzie po trasach narciarskich o różnym poziomie trudności.

Stok w Kluszkowcach jest doskonałym wyborem zarówno dla amatorów, którzy zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi i pragną nauczyć się jeździć po stokach, jak i dla zaawansowanych pasjonatów nart lub deski. Swoje miejsce znajdą u nas również ci, którzy mają już pewne umiejętności, ale chcą je rozwinąć.

Od sezonu narciarskiego 2018/2019 ośrodek narciarski należy do wspólnej karty Tatry Super Ski. Dzięki temu goście mogą jeździć na jednym skipassie w 17 ośrodkach w Polsce i na Słowacji. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnego szkolenia narciarskiego. Licencjonowani instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Zarażają miłością do białego szaleństwa.
Szkolenia prowadzone są w małych grupach, aby wszyscy mogli w pełni skorzystać z zajęć. Ponadto po wyczerpującej jeździe można odpocząć, a przy okazji poczuć góralski klimat w jednej z kilku  karczm znajdujacych się przy stokach.

Dlaczego warto odwiedzić właśnie Czorsztyn Ski? Małopolska to idealne miejsce do uprawiania narciarstwa, z Czorsztyn-Ski można podziwiać piekną przyrodę ze wspaniałymi krajobrazami leżącymi w pasmach Tatr, Pienin i Beskidów. 

    Lokalizacja Kluszkowce
    Godzina pon-pt 9-17 sob-ndz 8-18
    Cena od 70 pln
    Kontakt www.czorsztyn-ski.com.pl
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij