Zarezerwuj
Koncert Noworoczny - Vivat opera! Vivat operetka!

Koncert Noworoczny - Vivat opera! Vivat operetka!

  • Dworek Gościnny
  • od 69 pln/os.
  • 26.02 Data
  • 18:00 Godzina
Rodzina Mańkowskich (Pieniny SPA Resort - Uzdrowisko Szczawnica) wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Szczawnica Grzegorzem Niezgodą zapraszają na koncert noworoczny do Dworku Gościnnego w Szczawnicy.
Wielka Gala Vivat Opera! Vivat Operetka! Gwiazdy, Ballet, Grand Royal Vienna Orkiestra - PIERWSZY RAZ W POLSCE!
Gala poświęcona jest wielbicielom tzw. gatunku lekkiego. Program złożony jest z najpopularniejszych hitów operetkowych i operowych wszech czasów.
To muzyczna podróż do baśniowej krainy - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów.
Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów jest jednym z nielicznych na światowym rynku muzycznym, który nie ma sobie równych zarówno pod względem wykonawców, barw, jak i poziomu wykonawczego. Najpiękniejsze arie i duety zaśpiewają dla Państwa soliści największych scen min.: Opery Lwowskiej, Opery Kijowskiej, K&K Berliner Philharmoniker.
Światowy kunszt wokalny, odmienne możliwości głosowe oraz porywająca energia wzbudza niezmiennie zachwyt i entuzjazm słuchaczy.
Piękne stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz wspaniała gra aktorska dopełniają całość widowiska pozostawiając je niezapomnianym.
W programie koncertu znajdziemy również cudowne walce, zabawne polki, ogniste czardasze, can-can w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu.
Całość wydarzenia zwieńczy udział jednej z najlepszych orkiestr filharmonicznych - osławionej Royal Vienna Orchestra pod dyrekcją znakomitego dyrygenta Maestro - Alexandra Dragana.
Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Wspaniały zespół zabierze Państwa do krainy baśniowej Krainy Operetki, Opery i... miłości.
Kup bilet
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij