Zarezerwuj
Jesienne szkolenia i konferencje - sala konferencyjna za 1zł

Jesienne szkolenia i konferencje - sala konferencyjna za 1zł

  • Szczawnica
  • od 20.09.21 Data

Jesień to doskonały czas na szkolenia oraz organizacje spotkań i konferencji. Wracając po urlopach planujemy spotkania z naszymi zespołami. Zapraszamy do Hotelu Nawigator, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną na wynajem sal konferencyjnych już od 1zł!

Planowanie spotkania, szczególnie w obecnych czasach wymaga perfekcyjnej organizacji - nasz dział Sprzedaży nie tylko pomoże w rezerwacji pokoi, sal szkoleniowych, czy posiłków, ale także w organizacji dodatkowych atrakcji integracyjnych, czy wieczorów tematycznych. 

Zapraszamy do rezerwacji ostatnich wolnych terminów jesiennych konferencji w specjalnej ofercie - sala szkoleniowa z pełnym wyposażeniem w rzutnik, ekran, stoły i krzesła oraz nagłośnienie - w ofercie jesiennej za jedyne 1zł!

Oferta ważna jest dla grup powyżej 20 osób rezerwujących szkolenie w Hotelu Nawigator*** w Szczawnicy od 20.09 do 20.12.2021 od poniedziałku do piątku.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij